ДПА-2016

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

Головна » Читати онлайн » Інше » Розробки уроків [Додати статтю]

ПРИЙМЕННИК ЯК СЛУЖБОВА ЧАСТИНА МОВИ. ВИДИ ПРИЙМЕННИКІВ. ПРИЙМЕННИК ЯК ЗАСІБ ЗВ’ЯЗКУ В СЛОВОСПОЛУЧЕННІ ТА РЕЧЕННІ


ТЕМА: ПРИЙМЕННИК ЯК СЛУЖБОВА ЧАСТИНА МОВИ. ВИДИ ПРИЙМЕННИКІВ. ПРИЙМЕННИК ЯК ЗАСІБ ЗВ’ЯЗКУ В СЛОВОСПОЛУЧЕННІ ТА РЕЧЕННІ.
 
МЕТА: поглибити й закріпити знання учнів про службові частини мови, зокрема, про прийменник, його особливості та види; формувати вміння розпізнавати прийменники в реченнях, давати  їм характеристику;
вдосконалювати вміння визначати відмінкові форми іменних частин мови;
  виховувати увагу й пошану до влучного, образного слова, любов до рідної землі;
розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення та мовлення учнів.
 
ТИП УРОКУ: урок засвоєння нових знань, умінь і навичок з елементами повторення.
 
ОБЛАДНАННЯ: підручники, роздавальний матеріал – картки, тексти, схеми, зошити;                             робота в групах, метод „Ажурна пилка”.
           ЕПІГРАФ: „… Є багато квіток запашних,
                                                                  Кожна квітка красу свою має,
Та гарніші завжди поміж них
Ті, що квітнуть у рідному краї…”
Платон Воронько
 
                     
ХІД УРОКУ
 
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ (поділити клас на три групи, робота в малих групах)
 
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ, МЕТИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ, ОГОЛОШЕННЯ ЕПІГРАФА
 
ІІІ. СПРИЙМАННЯ Й УСВІДОМЛЕННЯ УЧНЯМИ НОВОГО МАТЕРІАЛУ (записати дату і тему уроку у зошит ).
  1. Актуалізація опорних знань учнів (бесіда)
  • Які групи частин мови ви знаєте? Скільки їх?
  • Чим характеризуються службові частини мови?
  • Про яку частину мови можна сказати: „При іменнику стою!”?
  • Знайдіть у нашому епіграфі до уроку службові частини мови, назвіть їх.
  1. Робота біля дошки (для 3-х учнів)
(Викликати по одному учню від кожної групи до дошки, де записані речення.
Завдання: підкреслити в реченнях службові частини мови, вказати усно, з якими самостійними частинами мови вони вживаються, вказати, чим відрізняються ці 2 групи частин мови;                              іншим учням – виписати прийменники зі словами, до яких вони належать, поставити питання, визначити відмінки повнозначних слів.)

Щоб читати далі, необхідно скачати файл!
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!!!
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика



    Онлайн всього: 18
    Гостей: 18
    Користувачів: 0
 
Наша група в ВКонтакті