ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

[ Свіжі повідомлення | Учасники | Правила форуму | Пошук | RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Барахолка » Як зареєструватися в Google+ (інструкція)
Як зареєструватися в Google+
Victor_PasykДата: Неділя, 29.04.2012, 12:25:58 | Повідомлення # 1
Активіст
Група: Адміністратор
Повідомлень: 226
Статус: Offline

29 червня світ побачив у тестовому режимі нову соціальну мережу від Google. Нова соціалка називається Google+ (Google Plus). Багато спеціалістів вважають, що Google+ може стати досить популярною соціальною мережею на рівні із такими гігантами як Facebook, Вконтакті та інші.
В даний момент йде бета-тестування соціальної мережі від Google. Тому реєстрація є закритою, а новий учасник може зареєструватися тільки за запрошенням(інвайном) від одного з існуючих користувачів.
Як зареєструватися в Google+
Отже, щоб зареєструватися на Google+ вам потрібно:
Попросити одного із уже зареєстрованих користувачів вислати запрошення на вашу електронну скриньку. Одним із важливих моментів реєстрації в Google+ є те, що адреса електронної пошти, на який прийде запрошення, повинна бути від Google, тобто, зареєстрована на поштовому сервісі Gmail.com. У кого немає електронної скриньки gmail може її реєструвати тут: gmail.com.
Перейти за посиланням “Докладніше про таке: Google+ “, яке буде вказане в листі.
Вказати своє призвище, ім’я, стать, дату народження та натиснути кнопку “Приєднатися”. Потрібно врахувати те, що під час реєстрації діє вікове обмеження: реєструватися можуть тільки повнолітні, тобто люди, який виповнилося 18 років.
Якщо всю інформацію вказано коректно, то ви потрапите на вашу щойно створену сторінку у соціальній мережі Google+.

Через великий наплив користувачів реєстрацію відкривають періодично. Тому, якщо Вам не вдалося зареєструватися за першим разом, то спробуйте це зробити пізніше.
Якщо є бажаючі оцінити можливості соціальної мережі Google+, то можу вислати запрошення на реєстрацію у Google+. Для того, щоб отримати запрошення напишіть в коментарях свою адресу електронної пошти на який отримаєте інвайт.
Що цікавого у Google+
Кола в Google плюс. Ця фішка вже введена в багатьох соціальних мережах. Кола – це розділення ваших друзів по сферах інтересів. Стандартні кола – це сім’я, друзі, знайомі, фоловери. Кола потрібні для того, щоб ви могли ділитися інформацією тільки з певними людьми, з певним колом! На відміну від Facebook, чи Вконтакті у Google+ просто додати друга не можна, його одразу треба класифікувати у відповідне тематичне коло спілкування.
Відеочат. Для того, щоб користуватися відеочатом, потрібно буде встановити відповідний вам плагін. Спілкуватися можна як тет-а-тет, так і влаштовувати групові відеоконференції.
Теми від Google Plus. Тут ви можете створити список новин певної тематики, наприклад футбол, бізнес, уроки макіяжу, та інше, і періодично їх читати. Потім, якщо якась інформація вас зацікавить ви завжди зможете поділитися нею з друзями.
Зручна інтеграція. Google Plus інтегрується з іншими сервісами компанії. Якщо ви підключені до одного із сервісів Google, то повідомлення з’являються в панелі, що розташовані у верхній панелі.
 
Форум » Різне » Барахолка » Як зареєструватися в Google+ (інструкція)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика


 
Наша група в ВКонтакті