ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

[ Свіжі повідомлення | Учасники | Правила форуму | Пошук | RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Барахолка » Як вибрати нік?
Як вибрати нік?
Victor_PasykДата: Неділя, 29.04.2012, 12:59:16 | Повідомлення # 1
Активіст
Група: Адміністратор
Повідомлень: 226
Статус: Offline
Як вибрати нік?
Нік – це коротке ім’я, яке складається із одного або кількох слів. Воно використовується на бігітьох сайтах та серверах у різних цілях. Якщо ви хочите вибрати нік Контакту(Вконтакті.ру), то воно буде відображатися поряд із вашим справжнім іменем та прізвищем на Вашій сторінці. Якщо ви хочите вибрати нік для КС(Counter Strike), то це ім’я буде висвічуватися у списку всіх гравців.
Наведемо кілька способів, як вибрати нік для інтернету:
Спосіб 1. Імпровізація.
Для початку, можна спробувати пофантазувати з формами свого реального імені. Наприклад, якщо Вас звати Олена, то нікнейм може звучати як Льончик, Ленусік, Ленка, Оленка, Ліна, а може навіть і Леана. Причому не варто забувати і про те, що можна користуватися не тільки українськими, але і латинськими символами. При цьому, у другому випадку, у Вас з’являється значно ширший вибір, тому що можна використовувати як пряму, так і скорочену транскрипцію імені. Наприклад, той же нік «Льончик», англійською можна написати і як Lenchik, і як Len4ik.

Code
Спосіб 2. Характеристика.
Давайте поміркуємо, про людські якості, а головне про те, які з них притаманні Вам. Ви поважаєте красу, і прагнете бути яскравою особистістю в прямому сенсі цього слова? Тоді Вам слід іменувати себе «Стильною», «Красуня», або навіть, «блакитноока блондинка». А чому б ні? Також варто поекспериментува ти згадуючи свої риси характеру. «Добра», «Волелюбна», «Мрійлива» … Всі ці ніки, допоможуть співрозмовникам набагато краще зрозуміти Вас і Ваші слова.

Спосіб 3. Пам’ятний. А давайте згадаємо прізвиська, якими називали нас друзі в дитинстві. Ні, звичайно, якщо прізвисько було образливим, то даний спосіб краще пропустити. Але якщо все ж таки, воно Вас цілком влаштовувало?

Спосіб 4. Тваринний. Використання цього способу дуже схоже на спосіб № 2. Проте, асоціативний ряд буде трохи довший. Отже, припустимо, ви дуже струнка, але використовувати цю якість у вигляді ніка не хочете. Тоді можна назватися «ланню» або «Газеллю» (головне, не «Страусом»). Хоча, на смак і колір, як говоритися… Ось тільки врахуйте, що «Кішок» і «Пантер» останнім часом, на просторах російськомовної частини Інтернету розвелося вже дуже багато.

Спосіб 5. Професійний. Під час підбору ніку, не варто забувати і про профорієнтацію. Досить згадати, ким ви працюєте, або на кого вчітеся. Такий спосіб, до речі, добре підходить при виборі робочого ніку. Варіантів маса: «Manager», «Boss», або навіть «Uborshica». Чому б і ні?
Спосіб 6. Літературно-кіношний. Як варіант, при виборі ніка можна використовувати імена улюблених Вами літературних або кіногероїв. До речі, відразу обмовимося, що краще не використовувати прізвища акторів, бо плагіат завжди вважався поганим тоном. А ось «Ізольда», «Василіса» або «Жазі», цілком можуть підійти.

Спосіб 7. Словниковий. При виборі ніка може стати в нагоді звичайний словник. Наприклад, англо-російський. У ньому-то вже точно, можна знайти гарне за звучанням слово, після чого і використовувати його як власний нік. При цьому, не варто забувати і про те, що це слово означає мовою оригіналу, а так само, які асоціації можуть прийти в голову співрозмовнику.

Як вибрати нік для контакту?
Так як у соціальній мережі все-таки спілкуються живі люди, то вибирати нік для Контакту потрібно вдумливо. Вибираючи нік для контакту потрібно думати не тільки про те, як виявити оригінальність і вразити всіх, а ще й про те, як будуть Вас сприймати оточуючі із таким ніком.

Часто можна побачити у дорослих людей ніки типу «Мишеня» або ж якесь майже нецензурне слово. Ще чомусь часто вибирають для себе ніки, з ім’ям якої-небудь знаменитості. Навіщо це люди роблять незрозуміло, адже ми всі індивідуальні, і навіщо когось наслідувати? Тому, коли ви обираєте нік для Контакту, пам’ятайте, що він повинен відображати вашу особистість, так як учасникам мережі він скаже набагато більше, ніж ви думаєте.
І не варто вигадувати надто вже оригінальні ніки, вони повинні легко читатися і запам’ятовуватися іншими учасниками соціальної мережі.
 
Форум » Різне » Барахолка » Як вибрати нік?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика


 
Наша група в ВКонтакті