ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

[ Свіжі повідомлення | Учасники | Правила форуму | Пошук | RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Барахолка » Що таке YouTube? (Що таке YouTube?)
Що таке YouTube?
Victor_PasykДата: Неділя, 29.04.2012, 13:09:47 | Повідомлення # 1
Активіст
Група: Адміністратор
Повідомлень: 226
Статус: Offline
Отже, поговоримо про один із сервісів технології веб 2.0. - YouTube.

YouTube - це безкоштовна онлайн-служба для роботи з потоковим відео, яка надає можливість всім бажаючим переглядати та надсилати власне відео. Завдяки простоті та зручності використаня YouTube став одним з найпопулярніших сервісів для розміщення відеофайлів.

Даний сервіс був створений в лютому 2005 року трьома колишніми робітниками Paypal в Сан-Бруно, Каліфорнія. Вони використали технологію Flash Video (flv), яка дозволяє отримати хорошу якість запису при невеликому об'ємі переданих даних. Проект став хорошим засобом розваг і сформував власне товариство. За даними статистики аналітичної компанії Alexa цей сервіс обігнав за популярністю соціальну мережу MySpace.

В листопаді 2006 року була завершена покупка YouTube компанією Google за 1,65 мільярда доларів. До покупки YouTube у Google був сервіс схожого спрямування — Google Video. Представники Google не планують його закривати, а будуть використовувати його як місце для пошуку відео за всіма відеохостінговими сайтами. На даному етапі пошук Google Video включає і YouTube.

14 листопада 2007 року YouTube запустив російську версію порталу за адресою http://ru.youtube.com/.

Відеоматеріали YouTube поширює таким чином:

- На сайті http://ru.youtube.com: користувачі можуть завантажувати відео в таких поширених форматах, як .mpeg і .avi. YouTube автоматично конвертує їх в Flash Video (.flv) кодеком H.263 і робить їх доступними для перегляду в онлайн. Flash Video є популярним форматом завдяки його сумісності і доступності на різних платформах.

- За межами http://ru.youtube.com: кожне відео супроводжується готовою HTML-розміткою для вставки відео на інші веб-сторінки. Проста техніка "скопіюй і вставь" зробила розповсюдження відео з YouTube надзвичайно популярним серед блогеров і користувачів соціальних мереж, а також деяких медіа-ресурсів, адже посилання на відео може бути вставлене в HTML-код будь-якої веб-сторінки. Цією можливістю користуються деякі автоматичні і напівавтоматичні сервіси, наприклад, VideoRonk представляє на одній сторінці 5 найпопулярніших відео з YouTube.

Відео можна заванатжувати з http://ru.youtube.com та переглядати в режимі офлайн. Завантажувати відео з YouTube для офлайнового перегляду можна за допомогою ряду сторонніх засобів (напр., SaveTube) і плагінів для броузера (напр., UnPlug або VideoDownloader для Firefox). Є також ряд спеціальних сайтів, які можуть завантажувати відео з YouTube. Відео, помічене як видалене, не обов'язково видаляється фізично. За допомогою спеціальних засобів, таких як Deleted YouTube Video Viewer, ці файли можна проглядати.

Найголовнішою характеристикою даного сервісу є те, що він безкоштовний. Завантажувати власне відео можна безкоштовно. Потрібно просто зареєструватись, створити власний акаунт - і у Вас є можливість показувати власні роботи цілому світу.

Звісно, для того щоб переглядати подібне відео необхідно мати відповідне програмне забезпечення:

- Підключений модуль Macromedia Flash 7.0 або пізніша версія.
- Windows 2000 або пізніша версія з останніми оновленнями.
- Mac OS X 10.3 або пізніша версія
- Firefox 1.1 або пізніша версія, Internet Explorer 5.0 або пізніша версія, або Safari 1.0 або пізніша версія
- Бажана швидкість з'єднання не менше 500 Кб/с.

Завантажене відео можуть переглядати всі користувачі та гості YouTube, проте права на перегляд відео можна змінювати. Як говорилось вище, YouTube використовує технологію Flash. Це означає, що переглядач відео створений за допомогою Flash (для того і потрібно мати в себе на комп’ютері модуль Macromedia Flash), а це означає, що немає ніякої залежності від встановлених на комп'ютері кодеків.

За наявності таких можливостей YouTube завоював велику кількість користувачів. Просто подивіться на цифри, які говорять про всеоб’ємну силу YouTube - вони говорять більше ніж слова:
- самооцінка YouTube знаходиться на відмітці $1,5млрд. (стільки коштують металургійні гіганти, цілі квартали), придбати його за $300 млн. прямо сьогодні готова велика кількість людей;
- 100 млн. відеофайлів завантажуються з YouTube за рік;
- щоденне наповнення знаходиться на рівні 65 тис. нових відеофайлів на добу;
- 31 серпня 2006 року загальна кількість даних на сервері YouTube складала 45 Терабайт.
 
Форум » Різне » Барахолка » Що таке YouTube? (Що таке YouTube?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика


 
Наша група в ВКонтакті