ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

Сайт SUPER SCHOOL збирає колекцію посилань на загальнодоступні у мережі Інтернет україномовні книги, журнали, мультфільми, пісні, які допоможуть батькам зорієнтуватися і вибрати для діток найкращі твори українською мовою. 
У нас Ви можете безкоштовно і без реєстрації ознайомитися з матеріалами, прокоментувати, залишити повідомлення в Гостьовій книзі
 
При скачуванні з файлообмінників обирайте безкоштовне завантаження, як це правильно зробити дивіться у розділі Як безкоштовно завантажувати файли з файлообмінників. Виявили посилання на платне скачування - напишіть про це в коментарях(без реєстрації) - воно буде відновлено. 
  
Даний проект є некомерційним. Вся інформація і посилання надані виключно для ознайомлення і на правах реклами. Це своєрідний каталог новин і посилань, доданих відвідувачами сайту і взятих з відкритих джерел інтернета. 
Всі права на матеріали належать їх власникам, на сайті представлені, оскільки знаходяться у відкритому публічному доступі. 
Адміністрація сайту не має інформації про правомірність опублікування цих матеріалів. 
Якщо Ви проти, щоб інформація про об'єкт Вашого авторського права була на сайті, відправте нам повідомлення за адресою: goldenmasters1@i.ua 

                                                                                                                                                                                  Адміністрація сайту


Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика    Онлайн всього: 7
    Гостей: 7
    Користувачів: 0
 
Наша група в ВКонтакті