ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

Для того щоб відкривати файли формату .pdf необхідно використовувати одну із нижчевказаних програм:
 
Adobe Reader X (10.1.4) - Програмне забезпечення Adobe Reader є світовим стандартом для обміну електронними документами. Це єдиний засіб перегляду файлів PDF, яка може відкрити взаємодіяти з усіма PDF документів. За допомогою Adobe Reader для перегляду, пошуку, цифрового підпису, перевірки, друку та спільної роботи над файлами Adobe PDF.
 
 
Foxit Reader 5.4.3.0920 - безкоштовна програма для перегляду і друку документів у форматі PDF, альтернатива всім відомій програмі Adobe Reader. Переглядач Foxit Reader приємно дивує легкістю та дружелюбністю інтерфейсу, розмірами (менше двох мегабайт) та швидкістю відкриття файлів PDF.
 
 
 Sumatra PDF — компактна і швидка безкоштовна програма з відкритим кодом для перегляду файлів формату PDF. Sumatra PDF володіє мінімалістським дизайном, компактна і швидка в роботі. Приємна особливість — можливість редагування відкритих в Sumatra PDF файлів за допомогою іншої програми (Sumatra не блокує файл).
 
 
PDF-XChange Viewer — безкоштовна програма для перегляду файлів в форматі PDF. Крім читання документів за допомогою PDF-XChange Viewer можна заповнювати та зберігати форми Adobe PDF, витягувати текст та малюнки, збільшувати текст та експортувати сторінки PDF в зображення в форматах BMP, JPEG, TIFF і PNG. PDF-XChange Viewer менший, швидший і більш функціональний ніж стандартний переглядач PDF.
 
 
 
STDU Viewer — програма для зручного перегляду електронної документації в популярних форматах TXT, TIFF, PDF, PalmDoc та DjVu. Ціль STDU Viewer — замінити декілька програм для перегляду різних форматів, однією простою. Зручний (кнопки стандартних операцій вже винесені на панель навігації), не переобтяжений інтерфейс, прості засоби для навігації по документу роблять роботу з STDU Viewer дуже легкою.
 
 
Cool PDF Reader — це найменший безкоштовний PDF-переглядач для читання та друку PDF-файлів, а також для конвертування PDF у файли формату TXT, BMP, JPG, GIF, PNG, WMF, EMF і EPS. Розмір Cool PDF Reader менше одного мегабайта, а інсталяція відбувається майже миттєво. Ще одна перевага Cool PDF Reader — можливість перегляду документів PDF в режимі слайдшоу.
 
 
Системні вимоги до програм:
1,3 ГГц або більш швидкий процесор.
64 MB RAM (Рекомендується: 128 МБ RAM або більше).
52 Мб вільного простору на жорсткому диску.

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика    Онлайн всього: 3
    Гостей: 3
    Користувачів: 0
 
Наша група в ВКонтакті