ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

Головна » Файли » Бібліотека вчителя » Адміністратору школи


Резюме вчителя. Зразок


Назва: Зразок резюме вчителя
Рік видання: 2012
Кількість сторінок: 2
Формат файлу: .doc
Розмір файлу: 0.1 Mb
Мова: українська

35 років, заміжня, мати двох дітей 16 і 12 років.
Трудовий досвід
З серпня 2001 до сьогодні працюю вчителем початкових класів в Калуській загальноосвітній школі І – ІІІст.№6 на посаді вчителя початкових класів . 
1994 – 2001 керівник шкільного танцювального гуртка в Ужгородській загальноосвітній школі І – ІІІст.№8.
Хронологія професійного зростання та досягнень
З 2008 є  керівником шкільного м/о . За цей період  стала ініціатором  впровадження в навчально – виховний процес проектної технології, технології розвивального навчання за системою Ельконіна – Давидова, та масового впровадження  серед вчителів м/о інтегрованого курсу «Я і Україна. Довкілля».
В травні 2010 авторський проект «Здорове довкілля – здоровий ти»» посів ІІ місце в номінації «Позакласна робота» у Всеукраїнському конкурсі  «Здорова планета – здоровий ти» видавництва «Шкільний світ».
В травні 2010  проект серії уроків до розділу « Довкілля рослин» було депоновано і сертифіковано в п’ятому номері  журналу «Відкритий урок: розробки,технології, досвід».
В лютому 2010 провела відкритий урок (математика за системою розвивального навчання) в рамках міського семінару заступників  з навчально – виховної роботи на базі школи. 
В грудні 2009 представила  на великій педагогічній раді школи власну творчу роботу: презентаційне слайд - шоу  «Початкова – перша сходинка до всього».
В грудні 2009, в рамках проведення міського конкурсу «Вернісаж педагогічних ідей» , творча робота «Початкова – перша сходинка до всього» визнана кращою. 
В листопаді 2009 була активним учасником  ініціативної групи при підготовці і проведенні шкільного тижня початкової освіти. 
В квітні 2009 була членом журі ІІ етапу предметних олімпіад ( українська мова, математика).
В лютому 2009 разом з учнями свого класу,  в рамках  курсів підвищення кваліфікації для директорів на базі Івано - Франківського ОІППО, презентувала шкільний проект «Гармонія».
В листопаді 2008 в журналі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» вийшла друком авторська стаття «Мої технології».
В травні 2008  добірка авторських матеріалів до інтегрованого курсу «Я і Україна . Довкілля» була представлена на Всеукраїнському семінарі методистів  міських відділів освіти , що проходив на базі Івано – Франківсткого ОІППО.
В травні 2008 -  публікація  статті «Проектна технологія – засіб формування ключових компетентностей молодших школярів» на сторінках часопису «Вертикаль» (видання Івано – Франківського ОІППО).
В квітні 2008 була учасником обласного туру  ( як переможець міського) конкурсу «Початкова освіта ХХІ ст.» в номінації «Творчий вчитель» .
В квітні 2008 представила доповідь на тему «Проектна технологія – засіб формування ключових компетентностей молодших школярів» на обласній конференції з обміну досвідом в рамках курсів підвищення кваліфікації для вчителів початкового навчання. 
В березні 2008, в рамках міської «Школи педмайстерності», мною було проведено майстер – клас «Я роблю так» та практичне заняття – тренінг «Тематична атестація – це просто».
В березні 2008 стала лауреатом обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» в номінації «Початкове навчання».
В березні 2008  пройшла останню атестацію (позачергово),було  присвоєно Вищу категорію та звання Старший вчитель ( за пропозицією та поданням міської атестаційної комісії).
2008 – 2010 є постійним активним учасником обласних і міських семінарів вчителів розвивального навчання. 
Освіта
1992 – 1997  Прикарпатський університеті ім..В.Стефаника , факультет «Педагогіка і психологія початкового навчання», спеціальність – вчитель початкових класів.
Була нагороджена грамотами міського та обласного  відділів освіти.
Додаткова інформація
Володію комп’ютером (сертифікат Intel);
Наявні водійські права (категорії В і С);
Член профспілки з 1994 року.

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!!!
[ Зареєструватися | Увійти ]

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика    Онлайн всього: 9
    Гостей: 9
    Користувачів: 0
 
Наша група в ВКонтакті