ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

Головна » Файли » По класах » 11 клас


Климишин І.А., Крячко І.П. Астрономія. Підручник для 11 класу

Скачати файл з сервера #2

Шановні старшокласники!

Ви починаєте вивчати новий навчальний предмет - астрономію.

Не випадково астрономія вивчається у випускному класі середньої школи, адже настав час узагальнити знання, отримані на уроках фізики, хімії, географії, математики. Можна скласти для себе цілісну картину навколишнього світу в його най глобальнішому вимірі - Всесвіті.

Вивчаючи основи науки про Всесвіт, ви познайомитесь з природою планет Сонячної систем , окремих зір і велетенських зоряних систем, дізнаєтесь, як астрономи визначають відстань до небесних світил та їхню будову.

В основу цього курсу астрономії покладено наукові факти, закони і теорії. У свою чергу, розглядаються деякі припущення; і гіпотези, пов'язані з питаннями, ще не розв'язаними сучасною астрономією.

Оскільки курс астрономії відносно короткий, то варто не лише уважно працювати з підручником, а й користуватись додатковою літературою. Підручник зорієнтовано на вашу активну участь у вивченні матеріалу. Тому намагайтеся самостійно знайти відповіді на запитання, наведені після кожного параграфа, а також виконати подані вправи.

У тексті підручника авторами заокруглені деякі числа для зручності їхнього сприйняття і запам'ятовування.
Окремі розділи підручника позначено зірочкою (*) Це означає, що вони дещо складніші для засвоєння і необов'язкові для всіх.

Кожний розділ завершується переліком того, що корисно, знати і вміти, вивчивши конкретну тему.
Обов'язково навчіться користуватись картою зоряного неба, доданою до цього підручника. Бажано використовувати на уроках астрономії також контурні карти зоряного неба та робочий зошит.

Астрономія - спостережна наука, тому спостереження небесних світил - важлива частина курсу астрономії. Обов'язково проводьте самостійні спостереження згідно з рекомендаціями підручника і завданнями вчителя. Для цього використовуйте "Астрономічний Календар" на поточний рік, бажано мати також бінокль чи телескоп.

Отже, ви працюєте з підручником астрономії, ініціатором створення якого була Українська астрономічна асоціація, що її очолює відомий український астроном Я.С. Яцків. Автори висловлюють щиру подяку всім, хто допомагав у підготовці цього підручника.

А вам, старшокласники, бажаємо успіхів у вивченні АСТРОНОМІЇ!
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!!!
[ Зареєструватися | Увійти ]

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика    Онлайн всього: 5
    Гостей: 5
    Користувачів: 0
 
Наша група в ВКонтакті