ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

Головна » Файли » По класах » 8 клас


Хімія 8 клас. Лашевська (2016)


Автор: Г.А. Лашевська, А.А. Лашевська
Видавництво: Генеза
Рік видання: 2016
Кількість сторінок: 213
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 7.1 mb
Мова: українська

У підручнику наведено матеріали для повторення найважливіших питань з курсу хімії для 7 класу, висвітлено чотири нові теми: «Періодичний закон і періодична система хімічних елементів. Будова атома», «Хімічний зв’язок і будова речовини», «Кількість речовини. Розрахунки за хімічними формулами», «Основні класи неорганічних сполук». 

Підручник побудовано відповідно до принципів науковості, доступності, послідовності викладення навчального матеріалу. Наведені після кожного параграфа запитання й завдання диференційовано за характером навчальної діяльності: на відтворення знань, їхнє застосування, різноманітні творчі завдання. Наприкінці кожної теми подано завдання для контролю знань у тестовій формі.

Матеріали рубрики «Цікаво і пізнавально», численні приклади застосування хімічних знань у повсякденному житті, оформлення і зміст ілюстративного матеріалу, посилання на Інтернет-джерела, теми навчальних дослідницьких проектів, відомостіз екології сприяють зацікавленню учнів хімією, формуванню їхніх предметних і ключових компетентностей. У підручнику є вичерпні інструктивні матеріали до лабораторних дослідів і практичних робіт, домашнього хімічного експерименту.

Орієнтування у матеріалі підручника полегшують піктограми, кольорові акценти, тлумачний словничок, предметний та іменний покажчики.
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!!!
[ Зареєструватися | Увійти ]

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика    Онлайн всього: 3
    Гостей: 3
    Користувачів: 0
 
Наша група в ВКонтакті