ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

Головна » Читати онлайн » Інше » Документи [Додати статтю]

Адміністративний позов «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»


До Любешівського районного суду Волинської області 44200, вул. Незалежності 86 смт. Любешів Волинської області

Позивач:                                                     

с.                     вул.___

Любешівського району Волинської області

Відповідач:                      Управління праці та соціального захисту

населення Любешівської районної райдержадміністрації адреса: 44200, вул. Незалежності 53 Волинської області тел. 3-00-97

Адміністративний позов

Про стягнення невиплачених коштів, передбачених Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Я,_______________________________________ , проживаю в_____________________

та маю статус потерпілого(лої) внаслідок Чорнобильської катастрофи 3-ї категорії.

Виплати передбачені ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі Закон), які виплачувалися мені як потерпілому внаслідок Чорнобильської катастрофи, виплачувалися не в розмірах, визначених цим Законом та кратним розмірам мінімальної заробітної плати, а в твердих сумах встановлених постановою КМ України №836 від 26 липня 1996 року «Про компенсаційні виплати особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», що призвело до порушення моїх прав, оскільки Закон має пріоритетне значення перед постановою КМ України.

Відповідно до ЗУ «Про Державний бюджет України на 2010 рік» мінімальна заробітна плата становила:

з 01.07.2010 року-888 грн.           з 01.10.2010 року-907 грн.                                                                              з 01. 12. 2010 року - 922 грн.

Згідно ст. 37 Закону, мені повинні виплачувати щомісячну грошову допомогу у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства у розмірі 40% від мінімальної заробітної плати. Фактично відповідач повинен був мені виплачувати: в липні - вересні 2010 року - 355,20 грн., жовтні - листопаді 2010 року - 362,80 грн., в грудні - 368,80 грн., всього 2160,00 грн.

 

 

Я ж одержував(ла) щомісячно по 2 грн. 10 коп. даної грошової допомоги, всього за шість місяців - 12 грн. 60 коп., отже відповідачем всупереч ст. 37 Закону невиплачено мені 2147,40 грн.(2160,00 - 12,60 - 2147,40 грн.)

Вважаючи, що Любешівським управлінням праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи порушено не тільки норми Закону, але і Конституцію України, а саме ст. 2, що в Україні визначається і діє принцип верховенства права, а також порушено ст. 22 п. 2, що передбачає недопустимість звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів, а також порушено мої права як потерпілого(лої) внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбаченні Конституцією та Законом України. Згідно з положенням ч.4 ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України у разі невідповідності нормативно -правового акта Конституції України, Закону України, міжнародного договору, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, або іншому правовому акту, суд застосовує правовий акт, який має вищу юридичну силу.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 22, 46 Конституції України, ст. З 7 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», ст. 2, 6, 18, 104-106 КАС України.

Прошу:

Стягнути з відповідача на мою користь недоотримані кошти, передбачені ЗУ «Про статус соціальний захист громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи» в сумі 2147,40 грн., за період липня 2010 року по грудень 2010 року включно.

Звільнити мене від сплати судового збору як потерпілого(лої) від Чорнобильської катастрофи.

Додаток:

1. Копія посвідчення потерпілого(лої) внаслідок Чорнобильської катастрофи, 2 прим.

2.      Копія паспорта, 2 прим.

3.      Копія позовної заяви з додатками до неї, 2 прим.

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!!!
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
 
Наша група в ВКонтакті