ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

Головна » Читати онлайн » Інше » Документи [Додати статтю]

Який лідер потрібен сьогодні і чого йому варто б повчитися


 

Який лідер потрібен сьогодні і чого йому варто б повчитися

        

У наш нелегкий час, коли шкала цінностей повністю перевернута, коли матеріальні блага важать більше від духовних надбань, на мою думку, лідер повинен мати такі людські цінності, як честь, доброта та милосердя. Адже ці цінності народжені,  щоб жити вічно.

         У житті бувають такі моменти, коли потрібно відмовитись від чогось і йти на компроміс з оточуючими тебе людьми.

         Я думаю, що лідер повинен відповідати за всі свої думки, слова, вчинки перед, насамперед, своєю совістю. Також повинен бути гідним цього слова, повинен діяти з законом честі і совісті, благородства та милосердя, повинен дивитися тільки вперед і долати будь-які перешкоди на своєму шляху.

         Але одна особистість не в змозі зробити щось сама. Для будь-якого задуму для неї потрібна підтримка від своїх друзів-однодумців, яким є небайдуже життя у стінах рідної школи та в позаурочний час.

         Разом зі своєю командою потрібно прагнути, щоб наші слова і справи, нехай малі, несли нашим рідним, друзям, наставникам, тепло, - і це вже багато. При цьому треба завжди пам’ятати, що доброта в основі своїй – безкорислива.

         Головне завдання учня – це навчання. Я згідна з цим, адже учитися потрібно для того, щоб в майбутньому стати необхідним багатьом. Адже з грамотною, освіченою, розумною людиною усі хочуть спілкуватися, дружити, проводити цікаво час.

         Я маю  щастя, що я і моя команда однодумців завжди поруч, хоча це люди з різними характерами і звичками. Ми вміємо зацікавити своїми ідеями інших, як має діяти учнівське самоврядування у школі.

         Хоча, як і усім дітям нам завжди потрібна підтримка і допомога наших наставників.

         Ми завжди раді поділитися своїми творчими ідеями з іншими ровесниками, також побачити і запозичити чогось нового в інших.

         Варто проводити навчання лідерів, які вже стали традиційними у районі. Адже саме у колі однодумців ми вирішуємо різноманітні проблеми, наболілі питання та і просто цікаво поспілкуватися зі своїми ровесниками.

        

 

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!!!
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика    Онлайн всього: 3
    Гостей: 3
    Користувачів: 0
 
Наша група в ВКонтакті