ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

Головна » Читати онлайн » Інше » Різне [Додати статтю]

Ігри, конкурси до Дня Святого Валентина


Гра «Розбите серце» 
Заздалегідь виготовляють з паперу рожеві і червоні сердечка. Сердечка розрізають на половинки: на одній написані питання, на іншій - відповіді. Питання роздаються гравцям. Щоб відновити розбите серце, учасники гри повинні правильно відповісти на питання. Питання за вибором учителя. 

Гра «Пошта» 
На перервах у цей день можна запропонувати дітям пограти в «Пошту». Для цього необхідно заздалегідь приготувати «поштова скринька» (яку-небудь коробку з проріззю) і папір для листів (листочки). Бажано заздалегідь попередити дітей про цій грі, щоб вони могли принести валентинки для своїх друзів, наклейки, а також приготувати текст привітань.
 
Конкурс валентинок 
Діти заздалегідь малюють валентинки. На святі підводяться підсумки конкурсу, переможцям вручаються призи. 

Гра «Щасливий Валентиново особа» 
Кожна дитина з паперу вирізає велике серце і за допомогою маленьких сердечок «малює» ніс, очі, рот, вуха. Той, у кого вийде найцікавіше або смішне особа, що отримує приз. 
Гра «Моя половинка» 
На уроках праці заздалегідь виготовляються маленькі паперові сердечка, розрізають на дві половинки (розріз у всіх сердечок повинен відрізнятися). Половинки лунають дітям. По команді ведучого гравці намагаються знайти «свою» половинку. Виграє та команда, гравці якої зроблять це швидше за всіх. Команді вручається сердечко. 

Гра «Хто викрав моє серце?» 
Ведучий сідає на стілець спиною до решти дітей. В руках, відведені за спину, він тримає паперове серце. Хто-небудь з дітей тихо підходить ззаду і, взявши серце, повертається на своє місце. Ведучий повертається і запитує: «Хто викрав моє серце? Це ти, Аня?» Відгадувати можна тільки три рази. Якщо ведучий відгадує, то залишається на стільці і продовжує гру. Якщо ні, то його місце займає викрав серце. 
Ведучими вибираються діти з різних команд. Команда, чиї ведучі частіше вгадували, отримує сердечко. 

Гра «Стріла Амура» (використовувати гру «Дартс») 
У грі беруть участь всі бажаючі. Гравці із зав'язаними очима намагаються потрапити стрілою в серце, намальоване на стіні. Від кожної команди однакову кількість учасників. Команда, яка заробила більше очок, отримує сердечко. 

ГРА  «ТАНЕЦЬ З МЯЧЕМ».
На сцену запрошуються пари. Кожна пара отримує повітряну кульку.  Зараз буде звучати музика , а вам потрібно затанцювати танок утримуючи кульку лобами. Виграє та пара, яка довше вдержить кульку.
 
Гра-змагання "Збери листівку".
Для гри потрібні 10 листівок, розрізаних на 4 прямокутника. Беруть участь 10 дітей. Кожному в руки дається одна з частин однієї откриткі.Остальние частини листівок упереміш розкидані по підлозі. Завдання учасників - знайти відсутні 3 Частковий листівки, зібрати її. Два учасника, першими справилися з цим завданням, стають переможцями і утворюють четверту дружну пару. Мишенята її нагороджують.
 
Гра «Хапай пару»
Дівчатка стають в коло з зав'язаними очима обличчям назовні, а хлопчики ходять по колу під музику. Коли музика зупиняється, дівчата хапають своїх хлопчиків. Ті і будуть їх другими половинками для проходження конкурсів.
Валентинка: дозвольте представити вам членів журі, які оцінюватимуть всі конкурси та оберуть «саму дружню пару» (журі оцінює пари).
 
Гра «Ласкаве слово»
На дошці розташована ромашка. На кожному лепесточке написана буква. Пари виходять по черзі , вибирають будь пелюстка. Вони повинні сказати одне одному ласкаве слово на цю букву.
(Після кожного конкурсу журі оцінює пари)
 
Гра «Зріж очко»
На мотузці прив'язані сердечка з написаними на них балами. Кожна пара повинна зрізати одне сердечко з зав'язаними очима. Одна половинка зрізає, а інша спрямовує і підказує.
 
Гра «Дружна пара»
Кожній парі дають повітряна кулька, який вони затискають між головами. За сигналом ведучого вони оббігають перешкоду і повертаються назад. Змагаються по дві пари.
 
Гра «Полювання»
На плакаті намальовані серця різних розмірів і в кожному написані числа. Хлопцям необхідно потрапити в серця з великою кількістю очок. Стріли зроблені з пластиліну і пір'я, які натирають крейдою.
 
Гра «Розбите серце»
Кожній парі дається розрізане на 4-5 частин серце. За 1 хвилину їм необхідно зібрати всі шматочки. Хто швидше це зробить, той і отримує заслужену перемогу.
 
Гра «Лабіринт»
У класі натягнуті скакалки на різному рівні. По команді кожна пара повинна пройти перешкоди з зав'язаними очима, не зачепивши ні одне з них (хлопчики проходять з зав'язаними очима, а дівчатка їм підказують).
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!!!
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
 
Наша група в ВКонтакті